Guarana podwyższa wytrzymałość, dzięki czemu można dłużej trenować i spalić więcej tłuszczu.   
  Podczas zmęczenia stosowana jest jako środek stymulujący. Odświeża przed wysiłkiem. Jest przydatna przy wysiłkach krótkich i beztlenowych. Przy wysiłkach długich i tlenowych zwiększa energię i oszczędza glikogen w wątrobie i mięśniach, dzięki spalaniu tkanki tłuszczowej. W czasie stosowania diety hamuje uczucie głodu.   
  Jeżeli się odchudzasz,
redukcja spożywanych kalorii może mieć znaczący wpływ na Twoją witalność i objawiać się jako zmęczenie fizyczne. A może jesteś jedną z tych osób, która zwykle ma problemy z koncentracją w godzinach popołudniowych? Guarana może być 'energetycznym pomocnikiem', szybko się wchłania i bardzo szybko działa. Dostarcza ona dodatkowej energii i uczucia witalności w ciągu całego dnia, niezależnie do przyczyny spadku Twojej witalności. Również przy aktywnym trybie życia, stanowi wyśmienity dodatek, który utrzyma Cię na topie.
   Guaranina jest substancją pokrewną kofeiny, jednak o innym składzie i skutkach (tetrametylksanina!). Amerykańskie Biuro d/s Kontroli Artykułów Spożywczych i Lekratsw (DA) uważa guarana za substancję skuteczną, bezpieczną i nieuzależniającą, która potrafi w organizmie ludzkim obudzić bez skutków ubocznych energię. Jest również doceniana dla skutków afrodyziakalnych.
   

TERAZ JEST NAJLEPSZY CZAS ZEBY POMYSLEĆ O SPALENIU TŁUSZCZU
back [1] [2] next